IX OTTP o Puchar prof. M. Wieczystego Rywalizacja odbyła się dn. 31.01.2015 w Hali Sportowej w Słomnikach.
I TTP o Czapkę Mikołaja Relacja z Turnieju Tańca, który odbył się w Szkole Podstawowej w Stadnikach 12 grudnia 2010r.
Turniej Tańca O Żółty Jesienny Liść Relacja z Turnieju Tańca, który odbył się w Klubie Osiedlowym "Iskierka" w Krakowie 9 października 2010r.
IV Wojewódzki TTP o Puchar Burmistrza Dobczyc Relacja z Turnieju Tańców Polskich, który odbył się po raz czwarty w Dobczycach 13 czerwca 2010r.
III Wojewódzki TTP o Puchar Burmistrza Dobczyc Relacja z Turnieju Tańców Polskich, który odbył się po raz trzeci w Dobczycach 21 czerwca 2009r.
Pokaz Tańców Polskich - Kraków 29 marca 2009 Pokaz Tańców Polskich w ramach XXI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Smoka Wawelskiego" w którym brały udział pary Zespołu Pieśni i Tańca "Dobczyce" i pary Stowarzyszenia.
Karnawał Krakowski, styczeń 2008 Relacja z pokazu Tańców Polskich w formie towarzyskiej, który odbył się w ramach Krakowskiego Karnawału na Rynku Podgórskim.
V Ogólnopolski TTP o puchar prof. Mariana Wieczystego Relacja z V Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich o puchar prof. Mariana Wieczystego, który odbył się 12 -13 stycznia 2008 roku w Wieliczce.
I Wojewódzki TTP o Puchar Burmistrza Dobczyc Relacja z Turnieju Tańców Polskich, który odbył się po raz pierwszy w Dobczycach 16 czerwca 2007r.