6.12.2010 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?

Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”.

Zajęcia odbędą się 08 stycznia 2011 (sobota) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie.

Drodzy Państwo,

Nowy Rok warto rozpocząć z nowymi pomysłami. Przedstawiamy niewyczerpane źródło inspiracji do nowych form pracy z dziećmi i nie tylko, skarbnicę wiedzy wzbogacającej warsztat instruktorski. To już siódma edycja warsztatów, przygotowujących ciało człowieka do różnych form uprawiania tańca:

"CO ZROBIĆ, ABY DZIECI NIE CHCIAŁY WYJŚĆ Z ZAJĘĆ - PRZEDSZKOLE",
prowadzący: Tomasz Chocianowski - nauczyciel tańca, specjalista w pracy z dziećmi – Sopot

Tym razem rozpoczynamy cykl prezentujący pracę z dziećmi w kolejnych latach rozwoju. Nasze zajęcia będą „rosły” wraz z dziećmi. Jako pierwsze prezentujemy grupy przedszkolne. Jest już tradycją, że warsztaty zostały wzbogacone o część pokazową, w której p. Tomasz Chocianowski przeprowadzi zajęcia z grupą taneczną, teraz w wieku przedszkolnym. Pojawią się też propozycje zabaw i rozwiązań metodycznych, dostosowanych do tej grupy wiekowej­.

Uczestnicy, którzy będą na wszystkich warsztatach naszego nowego cyklu, otrzymają specjalne certyfikaty poświadczające nabyte umiejętności. Prosimy o zapoznanie się z dołączonym programem. Zapraszamy również do galerii na naszej stronie internetowej:

ZOBACZ GALERIĘ ­»­

Tematem warsztatów będą zajęcia ruchowe, prosimy o zabranie odpowiedniego stroju (grube skarpety, getry etc).

Karty uczestnictwa należy złożyć w dniu warsztatów, natomiast prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa wraz z kopią (skanem) dowodu wpłaty do 31.12.2010 pocztą elektroniczną na adres:. gzgrzegorz@poczta.onet.pl

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ »­

Akredytację w wysokości 110 zł (częściowe koszty dydaktyczne) - należy wpłacić do dnia 31.12.2010 na konto bankowe
Numer konta: 17 1020 2906 0000 1502 0152 9619 Bank PKO BP
Opłata dla członków zwyczajnych SSiEA – 70 zł .

Zapisy prowadzi oraz wszelkich informacji na temat warsztatów udziela :
Grzegorz Gargula
tel. 601 074 352 begin_of_the_skype_highlighting601 074 352end_of_the_skype_highlighting,
e-mail: gzgrzegorz@poczta.onet.pl

Zapraszamy!

Komentarze
do wpisu Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?