21.08.2012 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "Dobczyce 2012" Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy, iż z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej – organizatora I Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich „Dobczyce 2012” - impreza nie odbędzie się.

Niewystarczająca do rozegrania Turnieju liczba zgłoszonych uczestników, a idące za tym formalne zobowiązania wynikające z konieczności wywiązania się z zaplanowanych z rozmachem, a współfinansowanych przez Gminę Dobczyce dwudniowych zmagań tanecznych i imprez towarzyszących, podyktowała nam konieczność podjęcia takiej właśnie decyzji.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach - Pana Andrzeja Topy, za profesjonalną współpracę, pomoc i zaangażowanie w sprawy lokalne.
Dziękujemy także ośrodkom, które zgłosiły się do udziału w Turnieju:

  • Zespołowi Pieśni i Tańca "Dobczyce” (12 par),
  • Klubowi Tańców Polskich "Maki i Powoje" (8 par),
  • Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach koło Krakowa(4 pary),
  • Zespołowi Pieśni i Tańca "Silesianie" (2 pary).


Pomimo powyższej decyzji mamy nadzieję, że w nadchodzącym 2013 roku spotkamy się na małopolskiej ziemi, aby w pełnym składzie móc cieszyć się znakomitą rywalizacją podczas planowanych turniejów.


Archiwalne zaproszenie do udziału w Turnieju:

Niniejszym chcemy serdecznie zaprosić do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich, który odbędzie się 22 i 23 września 2012 roku w malowniczych Dobczycach. W gościnnych murach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu planujemy przeprowadzenie konkursu dla Tancerzy wszystkich kategorii wiekowych. 

Szanowni Państwo,

W pierwszej kolejności prosimy o pobranie i zapoznanie się z dokumentami formalnymi:
Regulamin, Warunki Uczestnictwa, Karta Zgłoszeniowa, Program Turnieju
oraz o odesłanie uzupełnionych Kart Zgłoszeniowych.

Ewentualne zmiany będziemy sygnalizować na tej stronie, prosimy zatem o okresowe jej odwiedzanie. Bieżące informacje będzie można otrzymywać także drogą e-mailową - aby je zaprenumerować prosimy o wysłanie pustego emaila z tematem TURNIEJ na adres biuro@edu-art.pl.

Wszelkich informacji na temat Turnieju udzieli jego opiekun z ramienia Stowarzyszenia,
Marcin de Lehenstein Werndl, pod numerem telefonu: 512 356 339 lub pod adresem e-mail: biuro@edu-art.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju w licznym gronie. Nieoceniona pomoc ze strony Gminy Dobczyce, która współfinansuje tę imprezę, zapewniła możliwość organizacji imprezy na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Komentarze
do wpisu Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "Dobczyce 2012"