4.09.2012 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć? Gimnazjum Ze względów organizacyjnych postanowiliśmy przenieść Warsztaty "Co zrobić, by dzieci nie chciały wyjść z zajęć" z 29.09.2012 na późniejszy termin, który niebawem podamy do wiadomości. Za tę zmianę przepraszamy!

Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na  warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”
Zajęcia odbędą się 29 września 2012 (sobota) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie. 

Drodzy Państwo,

Kończymy nasz cykl zajęć pod wspólną nazwą „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”. Przedstawiliśmy propozycje zabaw, ćwiczeń oraz propozycje metodyczne dla okresu przedszkolnego i szkoły podstawowej. Tym razem w obszarze zainteresowania umowny okres wiekowy 13-15 lat, czyli gimnazjalny. To już właściwie nie dzieci, a młodzież,ale pozostańmy przy tradycyjnej nazwie. Skorzystajmy z  niewyczerpanego źródła inspiracji  do nowych form  pracy z dziećmi i nie tylko, skarbnicę wiedzy wzbogacającej warsztat instruktorski, aby zajęcia rosły wraz z uczestnikami i miały odpowiednią formę.  

Zapraszamy na dziesiątą i ostatnią już edycję warsztatów, a czwartą naszego nowego cyklu, przygotowujących ciało człowieka do różnych form uprawiania tańca:

Co zrobić, Aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć – GIMNAZJUM I CO DALEJ – prowadzący: Tomasz Chocianowski - nauczyciel tańca, specjalista w pracy z dziećmi – Sopot

Nowy rok szkolny! Uczniowie wracają z wakacji i my prezentujemy zajęcia proponowane dla dzieci i młodzieży, orientacyjnie okresu gimnazjalnego. Jest już tradycją, że warsztaty zostały wzbogacone o część pokazową, w której p. Tomasz Chocianowski przeprowadzi zajęcia z grupą taneczną, teraz w wieku 13 -15 lat. Jak zwykle kolejne części warsztatów przeznaczone będą na  poznawaniu na sobie, jak można ciało rozwinąć, z wykorzystaniem zaproponowanych metod, a także będzie chwila czasu na dyskusję i pytania. Ostatnią godzinę poświęcimy na podsumowanie całości cyklu oraz dyskusję na temat przyszłej formuły spotkań.

Uczestnicy cyklu wszystkich czterech ostatnich spotkań, otrzymają specjalne certyfikaty.
Prosimy o zapoznanie się z dołączonym programem. Zapraszamy również do galerii na naszej stronie internetowej http://www.edu-art.pl

POBIERZ PROGRAM

Tematem warsztatów będą zajęcia ruchowe, prosimy o zabraniu odpowiedniego stroju (grube skarpety, getry etc.).

Karty uczestnictwa należy złożyć w dniu warsztatów, natomiast prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa wraz z kopią (skanem) dowodu wpłaty  do 26.09.2012
pocztą elektroniczną na adres:. gzgrzegorz@poczta.onet.pl  lub prezes@edu-art.pl

Akredytację w wysokości 110 zł (częściowe koszty dydaktyczne) - należy wpłacić do dnia 26.09.2012 na konto bankowe
Numer konta:  17 1020 2906 0000 1502 0152 9619  Bank PKO BP
Opłata dla członków zwyczajnych SSiEA – 70 zł .


Zapisy prowadzi oraz wszelkich informacji na temat warsztatów udziela :
Grzegorz Gargula   
tel. 601 074 352,
e-mail: gzgrzegorz@poczta.onet.pl   lub prezes@edu-art.pl

Zapraszamy!

Komentarze
do wpisu Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć? Gimnazjum