23.05.2013 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć? Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na ostatnie już warsztaty z cyklu „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”.
Zajęcia odbędą się 15 czerwca 2013 (sobota) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie.

­ Drodzy Państwo,

Kończymy sezon, kończymy szkołę, dlatego proponujemy dawkę ruchu i wiedzy, czyli warsztaty tematyczne poświęcone pracy nad ciałem poprzez niekonwencjonalne sposoby, tak aby efekt osiągnąć też w duchu dobrej zabawy.

CO ZROBIĆ, ABY DZIECI NIE CHCIAŁY WYJŚĆ Z ZAJĘĆ – GIMNAZJUM I CO DALEJ – prowadzący: Tomasz Chocianowski - nauczyciel tańca, trener tańca sportowego, specjalista w pracy z dziećmi – Sopot

Nasz cykl zajęć przygotowujących ciało człowieka do różnych form uprawiania tańca pod wspólną nazwą „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć” dobiega końca. P. Tomasz Chocianowski dzielić się będzie swoimi pomysłami, na bazie autorskiej metody szkoleniowej oraz najnowszymi doświadczeniami w pracy z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Przedstawiliśmy propozycje zabaw, ćwiczeń oraz propozycje metodyczne dla okresu przedszkolnego i szkoły podstawowej. Tym razem w obszarze zainteresowania umowny okres wiekowy 13-15 lat, czyli gimnazjalny. To już właściwie nie dzieci, a młodzież, ale pozostańmy przy tradycyjnej nazwie.

Jest już naszą specjalnością, że warsztaty są wzbogacone o część pokazową, w której p. Tomasz Chocianowski przeprowadzi zajęcia z grupą taneczną. Jak zwykle kolejne części warsztatów przeznaczone będą na poznawaniu na sobie, jak można ciało rozwinąć, z wykorzystaniem zaproponowanych metod, a także będzie chwila czasu na dyskusję i pytania. Ostatnią godzinę poświęcimy na podsumowania, wnioski oraz dyskusję na temat przyszłej formuły spotkań. Uczestnicy cyklu wszystkich czterech ostatnich spotkań, otrzymają specjalne certyfikaty.
Prosimy o zapoznanie się z dołączonym programem warsztatów. Zapraszamy również do galerii na naszej stronie internetowej http://www.edu-art.pl

Tematem warsztatów będą zajęcia ruchowe, prosimy o zabraniu odpowiedniego stroju (grube skarpety, getry etc.).
Karty uczestnictwa należy złożyć w dniu warsztatów, natomiast prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa wraz z kopią (skanem) dowodu wpłaty do 11.06.2013
pocztą elektroniczną na adres: gzgrzegorz@poczta.onet.pl lub prezes@edu-art.pl.Akredytację (częściowe koszty dydaktyczne) w wysokości 110 zł należy wpłacić do dnia 11.06.2013 na konto bankowe.
Numer konta: 17 1020 2906 0000 1502 0152 9619 Bank PKO BP
Opłata dla członków zwyczajnych SSiEA – 70 zł.

 Pobierz kartę zgłoszeniową tutaj

Zapisy prowadzi oraz wszelkich informacji na temat warsztatów udziela : Grzegorz Gargula
tel. 601 074 352,
e-mail: gzgrzegorz@poczta.onet.pl

Informacje także:
Katarzyna Gać
tel. 604 363 660,
e-mail: warsztaty@edu-art.pl
lub prezes@edu-art.pl
Zapraszamy!­

Komentarze
do wpisu Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?