17.10.2016 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Murzasichle 2016 Morze endorfin, ekscytacji i emocji przed nami! Czasu już co raz mniej, więc ślijcie nam swoje karty zgłoszenia. 25-27 listopad widzimy się na XL Ogólnopolskich Warsztatach dla Instruktorów Tańca i Tancerzy.

 

 

Termin: 25-27 listopad 2016 rok (piątek-niedziela)

Miejsce: Górski Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy "Hawrań", ul. Sądelska 10 B, Murzasichle koło Zakopanego

Cena: 450 zł (warsztaty, materiały dydaktyczne, 2 noclegi, pełne wyżywienie)

Zgłoszenie:
W celu zgłoszenia swojego udziału w warsztatach należy:

 • pobrać Kartę zgłoszenia,
 • dokonać przedpłaty (150 zł) lub wpłaty całości należności (450 zł) przelewem na konto Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej:  17102029060000150201529619 Bank PKO BP
 • wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania przedpłaty przesłać na adres warsztaty@edu-art.pl
 • termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 listopada 2016 r.


Szczegółowy rozkład zajęć: 

tabelka_2

*Z przyczyn niezależnych od organizatora grafik może ulec niewielkim zmianom. Nie będzie to jednak miało wpływu na ilość zajęć z poszczególnymi wykładowcami.

Kontakt w sprawie szczegółów: warsztaty@edu-art.pl lub 604 36 36 60


Zajęcia poprowadzą dla nas:

 • TANIEC LUDOWY

DSC_7421_1Wiesława Hazuka – FOLKLOR KRAKOWIAKÓW WSCHODNICH
Niespożyta energia, profesjonalizm i ogromna wiedza, którą epatuje p. Wiesława sprawiają, że prezentowany przez nią folklor staje się wyjątkowo bliski, zaś obcowanie z jej osobą nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z wyjątkowym człowiekiem. Regionalistka, etnochoreograf, instruktor tańca, wykładowca kursów instruktorskich oraz licznych warsztatów w kraju i za granicą, częsty juror w konkursach i przeglądach tanecznych, ekspert PS CIOFF . Choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”, autorka licznych kompozycji i konsultantka w dziedzinie kultury Krakowiaków Wschodnich.

P1040546Barbara de Lehenstein Werndl - ROZGRZEWKA INACZEJ CZYLI BAŁKAŃSKIE MOTYWY TANECZNE
Założycielka Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej, wieloletnia prezes, organizatorka i wykładowca Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych oraz poprzednich edycji warsztatów. Charyzmatyczna i niezapomniana instruktorka i choreografka Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego "Słowianki". Sędzia Komisji ds. Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF, była Komisarz na Małopolskę, ekspert Polskiej Sekcji CIOFF. Perfekcyjna, precyzyjna i mocno energetyczna, wychowała wielu wspaniałych tancerzy dla których zawsze pozostanie niedoścignionym ideałem i wzorem do naśladowania.Marzena_BiesiadeckaMarzena Biesiadecka – TANIEC KLASYCZNY
Anioł tańca klasycznego zarówno dla naszych uczestników kursów instruktorskich, jak i warsztatowiczów. Swoim uśmiechem, łagodnym usposobieniem i wysoką kulturą osobistą sprawia, że nawet największy leń i sceptyk stara się, by w czasie prowadzonych przez nią zajęć zasłużyć na dobre słowo. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie i Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Instruktorka tańca ludowego i współczesnego. Posiada dwudziestoletni staż pracy jako tancerka i koryfej głównie w Operze Krakowskiej. Od 1997 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą jako pedagog baletu. Jest autorką licznych choreografii do spektakli teatralnych.

IMG_3978Michał Godlewski - TECHNIKI ODDECHOWE W TAŃCU
Założyciel Instytutu Oddechu i promotor kultury świadomego oddychania. Od 14 lat prowadzi warsztaty, tygodniowe treningi i  indywidualne sesje oddechu. Kształci praktyków oddechu i rozpowszechnia oddech, jak sposób lepszego funkcjonowania na codzień, sposób na regenrację, zdrowie i dobre samopoczucie, a także metodę głębokiego kontaktu z własnymi siłami witalnymi, twórczymi i emocjonalnymi.
O sobie mówi: "Najpierw byłem tancerzem. Znam pasję i zaangażowanie tego sposobu wyrażania siebie. Dzielę ją z Wami. Tak będzie zawsze. Taniec jest uzewnętrznieniem własnych przeżyć w określonej formie, lub bez formy, jeśli mówilibyśmy o spontanicznej improwizacji. Oddech - w jego najgłębszym aspekcie - jest sposobem na wzbogacenie wewnętrznego przeżywania, tak aby wyrażona treść była bogatsza, ale nie tylko…"

W czasie zajęć dzięki prawidłowemu oddychaniu będziemy starać się uzyskać:
- więcej energii (która przyda Ci się w codziennych działaniach)
- lepsze samopoczucie (które może wpłynąć na relacje)
- rozwinięcie koncentracji
- lepszy kontakt ze sobą (większa inteligencja emocjonalna)
- zwiększenie zdolności do odczuwania ciała
- poznasz szybkie sposoby na odstresowanie i rozluźnienie
- zwiększysz poziom empatii (co przydaje się we wszelkich kontaktach z partnerami tanecznymi, lub relacjami z uczestnikami)

 • TANIEC TOWARZYSKI 

Grzegorz_Gargula

Grzegorz Gargula - TIMING, SWING, ROTACJA, ENERGIA I INNE WYZNACZNIKI JAKOŚCI W TAŃCU - FAKTY I MITY, NA PRZYKŁADACH

Uczeń prof. Mariana Wieczystego. Dyplomowany nauczyciel tańca (Imperial Society of  Teachers of Dancing - Fellow Standard, Licenciate Latin), trener tańca sportowego (AWF, WDSF DanceSport Academy), sędzia międzynarodowy, działacz taneczny. Wykładowca Kursu na Instruktora Tańca organizowanego przez SSiEA.  Animator ruchu turniejowego tańca seniorów. Członek i honorowy prezes SSiEA. 

Ania_i_PiotrAnna i Piotr Makowieccy - WEST COAST SWING oraz ĆWICZENIA JAZZOWE
Małżeństwo, które połączyła wspólna pasja - taniec. Pracują razem od ponad 20 lat.
Boogie Woogie oraz tańce swingowe to ich taneczna pasja, którą starają się zaszczepić wśród polskich tancerzy. Są pionierami tych stylów w Polsce, jako pierwsi zaprosili do naszego kraju nauczycieli z USA. Są współorganizatorami pierwszego i jedynego w Polsce festiwalu "Warsaw Swing”. Ich wychowankowie to obecnie najlepsi w Polsce trenerzy i choreografowie wielu technik tanecznych, m.in.: Anna Youya Jujka, Jacek Gumienny - trener największego klubu boogie w Polsce (m. Chełm) Michał i Weronika Kwiatkowscy - Klub SHIM SHAM (lindy hop).
To niezwykle charyzmatyczni instruktorzy, ich cierpliwość i wyjątkowo metodyczny sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że kursanci zakochują się w każdej technice tańca, którą prowadzą już od pierwszych zajęć, a poczucie humoru zjednuje im sympatię ludzi. Stale rozwijają się jako instruktorzy ucząc się od najlepszych amerykańskich nauczycieli na warsztatach w Europie i USA.

Damian_WasiutaDamian Wasiuta – VIDEOCLIP DANCE/COMMERCIAL STYLE oraz LADIES LATINO SOLO
Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego oraz hip hopu. Pedagog i choreograf formacji "Tequila" i formacji "WDance". Szkoli się regularnie w znanej i renomowanej na całym świecie szkole tańca Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Jego ogromne doświadczenie i profesjonalny warsztat taneczny są zasługą wieloletnich treningów podczas warsztatów i szkoleń tanecznych w Polsce i na świecie. Od 15 lat nieprzerwanie szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje w takich dyscyplinach tanecznych jak: Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy - Discofox, Salsa, Videoclip Dance, Hip Hop, Street Dance, Latin Jazz & Broadway. Członek SSiEA.

Videoclip Dance/Commercial Style
Sugestia ruchu, świadomość ciała i otwarty umysł na taniec, który niesie w sobie połączenie Videoclip Dance z Commercial Style. Styl mający silne oparcie w Hip hopie umiejętnie łączonym z płynnym, gładkiem popowym ruchem widocznym w klipach największych gwiazd muzyki pop: Beyonce , Lady Gaga, Madonna, Rihanna, Michael Jackson. Wykorzystanie elementów tańca latynoamerykańskiego będzie kolejnym atutem dzięki czemu choreografia zdobędzie koloryt, płynność i klipowy wyraz artystyczny.

Ladies Latino Solo
Połączenie tańców latynoamerykańskich, musicalu oraz latin jazzu. Ten rodzaj zajęć to świetna zabawa połączona z wytężoną pracą nad własnym charakterem i nabytymi umiejętnościami tanecznymi. Zaowocuje to znakomitą kondycją, poprawą koordynacji oraz zaangażuje całe ciało co poprawi płynność ruchów, grację i da dużo satysfakcji i zadowolenia . Zajęcia rozpoczyna niestandardowa rozgrzewka będąca niezbędnym elementem tanecznej pracy . Taniec ten pozwala nam poczuć się wyjątkowymi, pięknym i na pewno wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie, umiejętności taneczne oraz sylwetkę.

martyna_wMartyna Wacławik – LINDY HOP A REHABILITACJA
Z wykształcenia rehabilitantka z zamiłowania tancerka. Na co dzień pracuje i rozwija wraz z mężem środowisko Lindyhopowe w rodzinnym Zawierciu oraz szkołę tańca Let’s Rock. W tańcu najważniejsze jest dla niej harmonijne połączenie z partnerem oraz z racji zawodu prawidłowa postawa tańczących jak i aspekt prozdrowotny tańca. Poprowadzi dla państwa zajęcia dzięki którym dowiecie się jak dobierać ćwiczenia w czasie rozgrzewki, czego unikać w tańcu oraz jak zaangażować mięśnie podczas tańca dla poprawy czynności całego ciała.

Michał Godlewski - TECHNIKI ODDECHOWE W TAŃCU
opis powyżej

Marzena Biesiadecka - TANIEC KLASYCZNY
opis powyżej

 • TANIEC NOWOCZESNY

10719385_852283914795346_1646205370_nKarolina Moskal-Flaga - DANCEHALL / HOUSE
Instruktor i choreograf Studia Tańca "R". Specjalizuje się w tańcu współczesnym, jazz’owym i technikach street dance’owych. Ukończyła dwuletni kurs instruktorski w SSiEA o specjalizacji taniec współczesny. Wykładowca Kursu Instruktora Tańca. Regularnie szkoli się na warsztatach w Kieleckim Teatrze Tańca. W zakresie technik street dance’owych szkoliła się w Londynie w Pineapple Dance Studio. Jest również dyplomowaną instruktorką Zumby Fitness i Zumby Kids. W 2012 roku na Jamajce zdobyła tytuł „Dance Hall Queen”. Członek SSiEA.Rafał Lebiest
- HIP HOP DLA POCZĄTKUJĄCYCH / HIP HOP - CHOREOGRAFIA
Instruktor, choreograf, wykładowca kursów instruktorskich z zakresu technik street dance.
Członek Zarządu Polskiego Związku Tańca Freestyle. Sędzia freestyle. Trener Szkoły Tańca Wena oraz KTS Wena - wielokrotnych reprezentantów Polski na imprezach międzynarodowych, finalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w technikach Hip-Hop.

Damian Wasiuta – VIDEOCLIP DANCE/COMMERCIAL STYLE oraz LADIES LATINO SOLO
opis powyżej

Anna i Piotr Makowieccy - WEST COAST SWING oraz ĆWICZENIA JAZZOWE
opis powyżej

Michał Godlewski - TECHNIKI ODDECHOWE W TAŃCU
opis powyżej

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ TERAZ

  Komentarze
  do wpisu Murzasichle 2016