19.12.2016 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
VIII Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego w kategorii Hobby i Senior Klub Tańca Towarzyskiego "Hart" serdecznie zaprasza 21 stycznia 2017 roku do Miejskiej Hali Sportowej "Gorce" w Nowym Targu na VIII Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego w kategorii Hobby i Senior.

W turnieju udział może wziąć każda para niezależnie od przynależności organizacyjnej lub jej braku na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek tancerzy.  W konkurencjach z określeniem klas dodatkowo wymagane jest  poświadczenie o posiadanej klasie tanecznej lub jej braku (np. książeczka startowa, karta tancerza Hobby, oświadczenie klubu lub trenera  itp.). Dopuszcza się udział par zagranicznych w każdej kategorii z wyjątkiem konkurencji Start.

Turniej przeznaczony jest dla par kategorii Młodzież i Dorośli oraz par Seniorów kategorii wiekowych Dorośli II i Senior I, II , III.
W szczególności: kategorii Hobby, (Hobby) Start (Młodzież i Dorośli) i (Hobby) Start (Seniorzy), klasy E, D, C, B, A, S (Seniorzy, w tym Dorośli II), kategoria VII – Tańce Polski.

Kilka słów o Turnieju znajdziecie tutaj

Szczegóły dotyczące Turnieju oraz formularz rejestracyjny dostępny tutaj
http://pucharwieczystego.taniecsport.pl/NowyTarg_20170121.php


Komentarze
do wpisu VIII Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego w kategorii Hobby i Senior